Tatramat EO 10 Klasik

63 °C
Poistka proti prehriatiu
S ochranou proti zamrznutiu

• funguje tepla voda :D
    • celkom rychlo dokaze zohriat 10 litrov (na takych 40 stupnov)
    • je mozne celkom dobre regulovat teplotu (na tocici)
    • vyzera celkom spolahlivo (mozno aj nieco vydrzi..)
    • ochrana proti mrazu
    • prilozeny poistny ventil pretekal, musel som kupovat novy (okolo 15e)
    • nizsi prikon, ale ajtak mi vybija poistky (mam len 10A) - nie uplne vada produktu
    • 10 litrov sa pri umyvani riadu minie celkom rychlo :D
    • celkom bytelna konstrukcia na 10 l
    • k cene este treba pripocitat vodara.. (a ajtak som to po nom musel opravovat skoro cele..)
    • trochu horsie sa hlada odtokova rurka z ventila do odpadu - vyhybka sifonu (vodar pouzil zahradnu hadicu, ale oba konce su rozne velkosti..)

Celkom dobry ohrievac. Som spokojny. Do kuchyne a na umyvanie ruk postacujuci (na riad si treba radsej naliat tych 10 l do vacsieho hrnca, alebo do drezu a tam umyvat)

• , zakúpené v DOMOSS

Kvalitný ohrievač ktorý mi na vzdialenom mieste dodá okamžite teplu vodu,odporúčam ho každému.

• Veľmi dobrý za danú cenu.Jednoduchá montáž.
    • Nemám

Poistka proti prehriatiu
S ochranou proti zamrznutiu

Technický list na stiahnutie

Použitie :

Elektrický tlakový ohrievač vody vhodný pre jedno alebo viac odberných miest

Určerný pre inštaláciu klasickej vodovodnej batérie

V kombinácii so špeciálnou batériou možno použíť ako beztlakový ohrievač

Vhodný pre častú potrebu malého množstva vody.

Ideálny pre kuchyne, kúpeľne, sprchy, alebo pre všetky miesta vzdialené od centrálneho zdroja TÚV

Určený pre inštaláciu pod umývadlo, drez, do skrinky a pod.

Inštalácia pod batériu

Široká škála použitia

Vybavenie a výhody :

Elektrický tlakový ohrievač pre jedno alebo viacero odberných miest pre rýchly ohrev vody

Vnútorná nádrž je z oceľového plechu, ktorého vnútorný povrch je chránený obojstranným smaltom CoPro

Vybavený horčíkovou anódou pre ochranu proti korozii

Úsporná prevádzka vďaka tepelnej polystyrénovej izolácii

Signalizácia ohrevu

Možnosť nastavenia optimálneho prevádzkového režimu

Poistka proti prehriatiu ohrievača

• Objem : 10l
  • Výkon : 1500 W
  • Napájacie napätie : 230 V
  • Druh krytia : IP 24
  • Doba ohrevu z 15 na 65 C : 25 min.
  • Rozsah nastavenia teploty vody : 30 - 65C
  • Maximálny prevádzkový tlak : 6 Bar
  • Tepelné straty : 0,48 kWh/24hod
  • Pripojenie vody : G 1/2 "
  • Hmotnosť : 7,2 kg
  • Šírka : 282 mm :
  • Výška : 430 mm
  • Hlbka : 270 mm
  • Výrobca : Tatramat

• funguje tepla voda :D
    • celkom rychlo dokaze zohriat 10 litrov (na takych 40 stupnov)
    • je mozne celkom dobre regulovat teplotu (na tocici)
    • vyzera celkom spolahlivo (mozno aj nieco vydrzi..)
    • ochrana proti mrazu
    • prilozeny poistny ventil pretekal, musel som kupovat novy (okolo 15e)
    • 10 litrov sa pri umyvani riadu minie celkom rychlo :D
    • celkom bytelna konstrukcia na 10 l

• , zakúpené v DOMOSS

• Veľmi dobrý za danú cenu.Jednoduchá montáž.
    • Nemám

Som spokojná