QUADRIGA 80V CA

Výška
79.5 cm

Objednaný tovar ak je na sklade príde na druhý deň

• , zakúpené v ATRIA.SK

Neviem ohodnotiť nakoľko mi bol dodaný úplne iný produkt ako som objednal.

• , zakúpené v DOMOSS

Po skúsenostiach s obdobným plynovým ohrievačom, na ktorom sa prederavila zásobná nádrž, som hľadal podobný ale s dokonalejšou protikoróznou ochranou.
    Ohrievač funguje bez problémov, ale vzhľadom na krátku dobu používania to tak aj musí byť.

Typ ohrevu
plynové
Priemer
49.5 cm
Výška
79.5 cm

Plynový ohrievač vody 80l Quadriga 80V CA(Q8 80 GF)

Technický list

Použitie :

Závesný plynový ohrievač vody - odťah spalín do komína

Možnosť prevádzky na zemný plyn aj propan-butan.

Vhodný do domácností,rodinných domov,bytov,malých prevádzok

Určený pre zásobovanie troj a viac členných domácností

Inštalácia vertikálne na stenu - nastojato

K prevádzke je potrebná inštalácia do komína pre odťah spalín

Vybavenie a výhody :

Veľmi úsporné riešenie ohrevu vody

Vysoká bezpečnosť prevádzky

Jednoduchá a prehľadná obsluha

Silná vnútorná nádoba ,špeciálneho tvaru a ocele,chránená dvojvrstvovým titánovým smaltom

Plynový ventil s tromi poistkami

Teplotný rozsah termostatu 37 - 70 C

Nerezový,vysoko úsporný etážovitý horák

Rozmerná magnéziová anóda - vymeniteľná

Spomalovač ťahu spalín

Teplomer

Silná vrstva poluuretánovej izolácie dvojitej hustoty

Poistný ventil 8 Bar kombinovaný so spätnou klapkou

Piezoelektrické zapalovanie

Bez potreby pripojenia elektrického napätia

Záručná doba 5 rokov

• Rozsah inštalačnej konzoly : 150 - 310 mm
  • Výrobca : Quadriga

Objednaný tovar ak je na sklade príde na druhý deň

• , zakúpené v ATRIA.SK

Neviem ohodnotiť nakoľko mi bol dodaný úplne iný produkt ako som objednal.

• , zakúpené v DOMOSS

• , zakúpené v ATRIA.SK

• dobrá skúsenosť so starým modelom

Predošlý model sme mali tiež Quadrigu mali sme ho 14 rokov,boli sme s ním spokojní.Teraz sme si kúpili k modelu aj expanznú nádobu aby nám netiekla voda.

• najlepší ohrievač, záruka 7 rokov prežil u nás doma viac ako 10 rokov, bez opráv, dnes sme kúpili 2 v poradí, spoľahlivý produkt, relatívne dobrá spotreba

lebo má nízku spotrebu
    dlhú životnosť