Dražice TO 15 IN 105313209

Elektrický ohrievač vody o objeme 14,9 litrov je možné využiť na jedno i viac odberných miest. Jeho súčasťou je elektrické vykurovacie teleso...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 838 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant109 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant7,9 €21 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant7 €91 % • 1 663 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma62 neoverených recenziíĎalšie informácie

Smaltovaný ohrievač vody Dražice TO 15 IN s objemom 14,9 litrov sa umiestňuje pod odberné miesto a dá sa využiť na jednu alebo viac lokalít. Jeho súčasťou je elektrické vykurovacie teleso s príkonom 2000 wattov.

Kvalita na prvom mieste

Tento 14,9 litrový ohrievač vody je vybavený elektrickým vykurovacím telesom s príkonom 2000 wattov. Vďaka zloženiu zo smaltu efektívne zabraňuje vzniku korózie.

Energe­tická trieda
So smart ovládaním

Perfektný

• Vodu ohrieva rychlo som spokojny
    • Kratky kabel

Celkovo som spokojny super ohrievac za dobru cenu.

Tovar mi bol dodaný poškodený, zlomené plastové púzdro, obal ohrievača. Reklamáciu zákaznícky servis nerieši, poškodený ohrievač mám doteraz doma, ubehlo už 10dní odkedy som ho reklamovala, platila som vopred. Určite by som už viac nikdy nenakupovala z Mall.sk, nemám ani peniaze ani tovar.

Energe­tická trieda
Solárne
S termostatom
So smart ovládaním

Praktické využitie

Zariadenie sa umiestňuje pod odberné miesto a využiť ho môžete na jednu alebo viac lokalít.

Kľúčové vlastnosti

• nádoba zo smaltu
  • elektrické vykurovacie teleso súčasťou
  • možnosť využitia na jedno i viac odberných miest

Elektrický ohrievač vody 15l Dražice TO 15 IN-tlakový

Technický list

Použitie :

Určený pre viac odberných miest

Ideálny pre kuchyne, kúpeľne, sprchy, alebo pre všetky miesta vzdialené od centrálneho zdroja TÚV

Dostatoćná zásoba vody pre jedno použitie - ohrievač ohrieva vodu priebežne pri každom odbere

Vhodný pre jednočlennú až trojčlennú rodinu

Určený pre inštaláciu pod umývadlo, drez, do skrinky a pod.

Inštalácia pod batériu

Závesný tlakový ohrievač

Vybavenie a výhody :

Použité materiály a komponenty zaručujú dlhotrvajúcu životnosť a bezpečný komfort

Smaltovaný zásobník

Medené výhrevné teleso

Magnéziová anoda chráni ohrievač pre koróziou

Vonkajšia regulácia teploty pre rozsah 5 - 75C prostredníctvom zabudovaného termostatu

Elektroinštalácia umiestnená v spodnej časti ohrievača pod plastovým krytom

Odolný´voči korózii a usadzovaniu vodného kameňa

Ohrievacie teleso so zvýšenou odolonosťou voči usadzovaniu vodného kameňa

Polyuretánová izolácia bez freonov

Vonkajší obal z bieleho plastu

Technické parametre :

Objem : 15l

Výkon : 2000 W

Napájacie napätie : 230 V

Elektrické krytie : IP 24

Doba ohrevu z 10 na 60C : 27 min.

Maximálna teplota vody : 80C

Hlbka : 310 mm

Výrobca : Dražice

Dokumenty

Perfektný

Kvalitní provedení a dlohodobá dobrá zkušenost s výrobky této firmy

• Vodu ohrieva rychlo som spokojny
    • Kratky kabel

Celkovo som spokojny super ohrievac za dobru cenu.

• podtéká bezpečnostní ventil

Výrobek v pořádku, ohřívá vodu jak má. Ale dodaná zpětná klapka s bezpečnostním ventilem podtéka při tlaku pod 4 atm.

Pracuje jak má :-) Máme ho v chatě a stačí jak na nádobí tak na slušnou sprchu. Spokojenost

• Dlouhodobá zkušenost se značkou, a dlohá životnost výrobků

• Dobrá cena,zatial OK!

• Voda bleskove tepla