Tatramat HK 120 K

45 cm
Tlakové
Beztlakové

• , zakúpené v AQUAPUMPS.SK

• Mali sme taký istý ohrievač Tatramat pätnásť rokov,slúżil spoľahlivo,teraz sme vymenili kus za kus,boli treba drobné úpravy pri montáżi,zatiaľ funguje dobre.
    • Rozmery boli skoro rovnaké,nebolo treba nić búrať,aj cena bola dobrá,bol to náš prvý nákup cez internet,zatiaľ spokojnosť
    • Neviem o żiadnej

Doteraz som nemal veľa skúseností s predajom cez internet,radšej si vżdy tovar pozriem v kamennej predajni,ale teraz sme to skúsili,mali sme s Tatramatom dobré skúsenosti,a cena bola tiež dobrá.

• , zakúpené v DOMOSS

• Vodný kameň nerobí problém
  • , zakúpené v VODOMAT.sk

• uvedené zariadenie nám slúžilo 17 rokov a 7 mesiacov
    • uchytenie je už iné ako predchádzajúce výrobky tohto typu, stači vrtačka a štyri hmoždinky so skrutkami.
    • iný priemer komínu ako staršie typy

Tatramat HK 120 K

• plynový ohrievač vody
  • objem: 120 litrov
  • výkon: 5,6 kW

Plynové akumulačné tlakové ohrievače sú vhodné všade tam, kde je požadovaný väčší odber teplej vody na viacerých miestach súčasne. Povrch vnútornej nádrže je chránený kvalitným smaltom a anódovou ochranou proti korózii.

Ohrievač má teplotne riadené zariadenie kontroly spalín na regulátore ťahu, poloautomatickú plynovú armatúru s piezozapaľovačom a termoelektrickou kontrolou plameňa, vysokoúčinný atmosférický horák s predmiešaním.

Dlhá životnosť

• kvalitný smalt
  • anódová ochrana proti korózii

Užívateľský komfort

• vizuálna kontrola teploty vody
  • možnosť inštalácie niekoľkých odberných miest teplej vody
  • možnosť pripojenia na komínovú prípojku alebo komín s prirodzeným odťahom

Popis a rozmery   isRozm

Rozmery