GORENJE TG 150 N

Vhodny aj pre vacsiu rodinu

• , zakúpené v EPICOM.sk

• mali sme takýto výrobok aj pred touto objednávkoou
    • neviem

spokojní sme s ním a preto sme sa opäť rozhodli pre takýto a tento výrobok.
    Ak nám vydrží takú dobu, ako predcádzajúci, nakoľko máme tvrdú vodu, a rozožerie aj iný kov, tak budeme veľmi radi a budeme hodnotiť stále tento výrobok ako najlepší.

Objem bojlera
150 l
23 kg
Výška
129.6 cm

Elektrický ohrievač o objeme 150 l, max. príkon 2000 W, vhodný pre zvislú inštaláciu na stenu. Model disponuje elektrickým vykurovacím telesom, horčíkovou anódou (pre dostatočnú ochranu kotla), ukazovateľom prevádzky, ekonomickou teplotou, ochranou proti zamrznutiu, teplomerom, bezpečnostným krytím proti vlhkosti IP 24 a pod. Pri tlakovom pripojení je použitie bezpečnostného ventilu povinné.

Technické parametre: -

Objem: 150 l -

Inštalácia: zvislá inštalácia na stenu -

Príkon: 2 000 W -

Ukazovateľ prevádzky elektrického vykurovacieho telesa: Áno -

Tepelné straty: 3,2 kWh / 24 -

Pripojenie k rozvodu: G 1/2 -

Istenie: 10 A

Doprava je vypočítaná individuálne pre každý produkt. O jej výške Vás bude informovať zástupca spoločnosti Bugar, s.r.o..

• Dostatočná zásoba teplej vody na čelí deň . Ľachko odmontovatelná spodná príruba a tím uľachčená vímena špirály. Vnútorný smalt sa dobre vyčistí od vodného kameňa len hadicou( prúdom vody ). Vyplachne sa a vodný kameň opadne . Neprilepí sa čím sa zabraňuje zmenšeniu stieň bojlera a tím aj zmenšeniu objemu .
    • Máme veľmi tvrdú vodu ale,to neospravedlňuje,že po dvoch mesiacoch odišla prvá špirála. Po tomto čo som ju vymenil druhá odišla po troch . No tretia drží už rok a pól . Takže má nekvalitné špiraly. Aspoň o tom hovoria dve z troch špirál.

Podľa mňa je v prvom rade nevyhovujúci tvar sprirál ! Prečo má byť zahnutý ako dvojité U ? Zase víťazí dizajn nad praktičnostov?V tomto prípade dizajn Topného telesa. Ten bojler je dosť visokí na to aby v ňom bola dlhá špirála čím sa zamedzí aby ju hneď zabetónoval vodní kameň . Potom ju roztiahne do šírky čím je problém ju dostať cez prírubu von ! Aj príruba by mohla byť rozmerovo väčšia ! Páči sa mi že termostat je jednoducho účelne navrhnutý. Tak že je priamo nasadení na špirále čím sa zamedzuje oxidácii ako pri káblovom prevedení. Izoláciu bojlera považujem za veľmi dobrú nie síce perfektnú ,ale postačujúcu na používanie pre bežnú domácnosť. Keď som ho objednával priznávam pozeral som na cenu . Bol najlacnejší, ale aj tak som s ním spokojný.

• Vodu zohrieva rychlo

Vhodny aj pre vacsiu rodinu

• , zakúpené v EPICOM.sk

• mali sme takýto výrobok aj pred touto objednávkoou
    • neviem

spokojní sme s ním a preto sme sa opäť rozhodli pre takýto a tento výrobok.